środa, 6 czerwca 2012

Czym jest medytacja - wywiad dla Radia Kraków
Zapraszamy serdecznie do posłuchania wywiadu z Magdaleną Molą, instruktorką medytacji ze Szkoły Medytacji w Toruniu. Wywiad przeprowadzony został na antenie Radia Kraków i omawia podstawowe kwestie związane z medytacją - czym jest, po co medytować, kto może, gdzie i jak poprawnie medytować.

Magdalena Mola, instruktor medytacji Szkoły Medytacji w Toruniu, od ponad 30 lat prowadzi zajęcia z medytacją w wielu miastach Polski, obecnie prowadzi oddział Szkoły w Toruniu.
Jej głębokie zrozumienie tematu medytacji, praktycznych aspektów jak i filozoficznych podstaw praktyki medytacji, pozwoli Ci docenić niezwykle korzystny wpływ medytacji, jak również - miejmy nadzieję :o) - zachęci cię do dodania medytacji do swego własnego życia.

Pani Magdalena często odwiedzana jest przez media, poniżej zamieszczamy dodatkowy wywiad przeprowadzony przez Telewizję Toruń24.Jeśli masz jakieś pytania nt prezentowanych powyżej wywiadów lub generalnie nt medytacji, zapraszamy do kontaktu: napisz e-maila na medytacjanazdrowie@gmail.com lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: