Medytacja z muzyką

Zapraszamy na muzyczne spotkanie
ze starożytnymi wedyjskimi mantrami i muzyką.


Starożytne mantry śpiewane są przy akompaniamencie współczesnych instrumentów i aranżacji. Powstała w ten sposób muzyka - tzw. muzyka medytacyjna, to chwila wytchnienia od trosk życia codziennego i jednocześnie prawdziwa, a nawet można by rzec, jedyna satysfakcjonująca strawa dla serca.

Zapraszamy serdecznie do posłuchania online, ściągnięcia i częstego słuchania przedstawionych utworów muzycznych. Zgromadziliśmy tutaj utwory z różnych gatunków muzycznych. Mamy nadzieję, że przypadną one do gustu zarówno fanom rocka, jak i klasycznej subtelnej muzyki relaksacyjnej.

Mantr Electric - muzyka medytacyjna  Mantra Electric
Delikatne, przyjemne rockowe kompozycje, na tle łagodnego śpiewu mantry Gopala Govinda Rama. Spokojna melodyjna muzyka z wykorzystaniem gitar elektrycznych - niezwykle przyjemne i nastrojowe utwory!


1.mp3
2.mp3
3.mp3
4.mp3
5.mp3
Relaks & Medytacja Relaks & Medytacja
Nowoczesne, delikatne elektroniczne kompozycje i wyjątkowo subtelny śpiew mantr, czwarty utwór prezentuje utwór z mantrą Gauranga śpiewaną w głębokim, kontemplacyjnym nastroju.

1.mp3
2.mp3
3.mp3
4.mp3
Man-Tra 4Jivas
Lekka, przyjemna, miejscami wesoła a nawet taneczna muzyka medytującego i muzykującego rodzinnego zespołu 4jivas. Wykorzystanie różnorakich instrumentów - gitara, bęben, perkusja, a nawet skrzypce - pokazuje, że medytacja może być nie tylko kontemplacyjną praktyką, ale także świetną zabawą zarówno dla śpiewających jak i słuchaczy.

1.mp3
2.mp3
3.mp3
płyta Man-Tra Rock 'n' Haribol
Niekonwencjonalne połączenie medytacji z muzyką rockową w wykonaniu zespołu Man-Tra. Zespół w swej twórczości łączy nastrojową rock muzykę ze śpiewem różnorodnych starożytnych mantr - wynikiem jest bardzo przyjemna, melodyjna muzyka medytacyjna - wyśmienita zarówno na koncertach jak i do słuchania w domowym zaciszu. Gorąco zachęcamy do posłuchania jak i odwiedzenia strony zespołu - man-tra.art.pl

1.mp3
2.mp3
3.mp3
4.mp3
Mamy nadzieję, że się przedstawione utwory spodobały się i zagoszczą na twoim mp3 playerze.
Jeśli chciałbyś zdobyć więcej podobnych nagrań lub w ogóle poznać bliżej temat medytacji, zapraszamy serdecznie na nasze spotkania nt medytacji.

W środy, o godz 18:00 organizujemy kursy medytacji, na których dowiesz się czym jest i dlaczego warto medytować, a także nauczysz się najbardziej polecanych metod medytacji.
Na spotkaniach dostępna jest również literatura nt medytacji, a także CD z podobną muzyką medytacyjną. (Zobacz dalsze szczegóły nt kursów medytacji).

Jeśli masz jakieś pytania nt prezentowanej powyżej muzyki medytacyjnej lub generalnie nt medytacji, zapraszamy do kontaktu: napisz e-maila na medytacjanazdrowie@gmail.com lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: